play

Voice-Light to zespół profesjonalistów, który każde zlecenie wykonuje z dbałością, nawet o najmniejsze szczegóły. Nasza firma zajmuje się obsługą każdego rodzaju imprez plenerowych, firmowych i okolicznościowych zarówno tych małych, jak i tych większych

Zapytaj nas o ofertę dla Ciebie, opisz nam swój pomysł na imprezę, a my to zrealizujemy pod kontem technicznym za rozsądną cenę.

Voice- Light organizuje również imprezy karaoke stanowiące ciekawy dodatek, np. do imprezy okolicznościowej. Współpracujemy także z lokalami i pubami. Nasza oferta obejmuje dwa rodzaje karaoke: single oraz face to face.

Karaoke single to oferta dla osób, które chcą spróbować swoich umiejętności wokalnych wybierając jeden z profesjonalnych podkładów muzycznych.

Face to face to pojedynek dwóch wokalistów śpiewających jednocześnie w rytm oryginalnego utworu muzycznego. Po zakończeniu pojedynku, komputer oblicza sumę zdobytych punktów i wyłania zwycięzcę.

Chcesz wynająć nagłośnienie lub oświetlenie? My dobierzemy zestaw właśnie dla Ciebie.

Organizujesz wesele? Nasza firma z chęcią rozwiąże problem związany z doborem muzyki i prowadzeniem konkursów dla biesiadników i z przyjemnością poprowadzi Twoje wesele. Podstawowa cena obsługi muzycznej wesela to 1200zł (pakiet obejmuje standardowe oświetlenie dyskotekowe, nagłośnienie oraz prowadzenie imprezy).

Zapytania prosimy kierować drogą elektroniczną lub telefonicznie

Copyright © by www.voice-light.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.